top of page
Ara
  • LAUSEL LENS

Hareli Lensler Hakkında bilmek istediklerinizArtık lensler ile göz renginizi değiştirmek mümkün. Bu konuyu yeni düşünmeye başladıysanız hareli veya hareli lens konusunda bilgi edinmek en doğrusu olacaktır. İkisi arasındaki farkları ve ne zaman daha iyi sonuç alacağınızı bilmeniz yerinde olacaktır, hareli lens tercihinden önce bilinmesi gerekenler aşağıdadır. Eğer hareli mavi lens almak istiyorsanız hareli lens konusunu dikkatle incelemeniz önerilir.

Hareli Haresiz Ne Anlama Gelir?

Hare göz çevresindeki koyu renktir. Ortadaki renkten farklı halka ya da yüzük şeklindedir, haresiz lens ise bu koyu renk çerçeveye sahip değildir. Düz renktirler. Her iki çeşit de haresiz lens ve hareli lens de sağlık bakımından iyi kullanım ve hijyen sağlanır ise eşit artılara sahiptir.

Bu yüzden haresiz lens ya da hareli lens kullanıcıya kalmış bir tercihtir. O yüzden hareli mavi lens isteniyorsa incelenip karar verilmelidir.

Haresiz Lensler

Eğer göz rengi hareli mavi lens ile değiştirmek düşünülüyorsa, ilk anda görenlerin aykırı bir renk ile karşılaşmasının rahatsızlık verici olduğu düşünülüyorsa en doğrusu ilk aşamada kendi rengine yakın bir renk lens tercih edilebilir. Bu lens haresiz lens olabilir. Göz rengini çok farklı olmayacak şekilde yakın bir renk ile farklılaştırmak isteniyorsa haresiz lens başarı ile değiştirebilmektedir. Açık göz renginde değişim yapılacaksa hareli mavi lens idealdir.

Hareli Lensler

Eğer gözün daha büyük görünmesi isteniyorsa hareli lens bu konuda iyi sonuç verir. Göz koyu renk ise, bu çeşit lens kullanımı çok şart değildir. Çünkü kullanılacak hareli lens de gözün alttaki rengi çerçeve olarak görünür. Bu çerçeve ve göz rengindeki doğal küçük çizgiler ile beğeni kazanmaktadır.


354 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Lausel Lens Mocha Rengi | Doğal ve Çekici Bakışlar

Lausel Lens Mocha rengi, doğal ve çekici bakışlar elde etmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Bu renk, kahverengi, ela ve mavi gibi farklı göz renklerine sahip kişilere uyum sağlar. Lausel Lens Moc

lausellens renkleri, gözlük lensi renkleri, kontakt lens

Lausellens renkleri, gözlerinizi kişiselleştirmek ve kendinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Lausellens lensler, doğal göz renginizin tonunu zenginleştirmek veya tamamen değiştirmek için kullanıla

Comments


bottom of page