top of page
Ara
  • LAUSEL LENS

Lausel Lens Diamonds SeriLausel lens renkli lenste sürekli kendini yenileyen, sizler için en farklı en güncel renkleri sunan daima çeşitlilik ve kaliteden yana olan lens markasıdır. Renkli lens diyince aklımıza yeşil,mavi öncelikle gelse de renkli lensler çok kapsamlıdır. Her rengin bambaşka şekillerde farklı tonları mevcuttur.

Lausel lens renkli lensler seri olarak klasik seri, casablanca serisi olarak mevcuttu. Casablanca serisi sadece yıllık üretim olarak mevcutken klasik seri renkleri hem üç aylık hem de yıllık olarak mevcuttur.


Bu seriye yeni diamonds serisi eklenerek renkler üç seride kategorize edilmiştir. Peki diamonds serisinde hangi renkler mevcut?

Diamonds serisindeki renkler azure, blueberry, Carolina,cloud,shadow ve cactus olmak üzere altı renkten oluşmaktadır. Renkler mavi,yeşil ve gri renklerinin değişik tonlarını oluşturmaktadır.

Üç aylık ve yıllık olarak kullanımı mevcuttur. Hem hareli hem haresiz renkler serisidir. Cactus yeşil renginin haresiz şekliyken carolina mavi renginin hareli şeklidir. Shadow gri renginin köyü haklıyken cloud rengi yine gri renginin daha açık ve hareli şeklidir. Diamonds serisi gelir gelmez oldukça hızlı şekilde ilgi görmüş,lansmana özel fiyatlarla satışa sunulmuştur.

41 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page