top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıilhan talha komuroglu

renkli lens de mavi

RENKLİ LENS DE MAVİ

Lens, gözlüksüz olmanın getirdiği kozmetik bir avantaj sağlarken, daha geniş bir görme açısı da sunar. Gözlük kullanımında yaşanan ıslanma, buğulanma, çerçeve temasına bağlı ağrı ve yüzdeki deformasyon gibi sorunları lens kullanımında yaşamazsınız. Lens, spor gibi hareketli faaliyetlerde pratik ve güvenli bir kullanım imkânı sağlar. Görme kusurlarınızı giderirken tarzınıza uygun renkli lens seçenekleri ile güzelliğinize renk katabilirsiniz. Lens alırken dikkat etmemiz gereken bir unsur kaliteli olması ve sağlığınızı riske atmamasıdır.

Lausel lens sahip olduğu CE bandrolu ve gelişmiş steril paketleme yöntemi, modanın takipçisi olmasının yanında insan sağlığına da verdiği önemi arz etmektedir.

Günümüzde kullanılan en çok renkli lensler de mavidir. Lausel renkli lens mavi seçeneklerinde en çok tercih edilenlerdir.

Daimonds serisi mavi lens en çok satın alınan mavi tonu ise Azure mavi tonudur. Azure mavi renk lens oldukça doğal bir görünüme sahip olduğu için kişinin zevkine göre değişiklik göstermektedir. Dikkat çekici olmak isteyen kişiler diamonds serisinin mavi lens seçeneklerini de satın almaktadır.3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page