top of page
Ara
  • LAUSEL LENS

renkli ve numaralı lens, mavi lens erkek ve saf ela lens


Günümüz dünyasında lensler hem tedavi amaçlı hem de kozmetik amaçlı kullaılmaktadır. Renkli ve numaralı lens bu konuda bize yardımcı olmaktadır. Hem kozmetik amaçlı hem de refraksiyon kusurunu giderici lensler bize bunu sunarak istediğim göz rengine sahip olmamızı sağlamaktadır. Renkli ve numaralı lens hem doğal bir görüntü sağlar hem de görme bozukluğunu ortadan kaldırır. Lausel lens numaralı renkli lensleri bu noktada yardımcı olmaktadır. Coin gray, navy blue , mocha ,vb ürünler müşteri odaklı çalışmalar sonucunda başarılı veriler elde etmiştir.

Lausel lens firması Ela göz rengi noktasında kendini kanıtlamış bir tona sahiptir. Saf ela lens olarak mocha rengi haresiz olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer saf ela lens olarak hazel rengini tercih edersek bu renk de hareli olarak sunulabilmektedir. Bir bakıma saf ela renk noktasında lausel lens birçok firmaya göre üst düzey başarı elde etmiştir.

Renkli lens kullanmak erkek veya kadın farketmeksizin kişilerin hem tedavi amaçlı hem de kozmetik amaçlı tercih edebileceği tıbbi cihazlardır. Mavi lens erkek olarak müşterilerimizin tercih ettiği doğal renklerdir. Mavi lens erkek eagean blue, navy blue ve fire blue classics serimiz renklerindendir. Mavi lens erkek müşterilerimizin de doğallık açısından tercih ettiği ürünlerimizdendir.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Lausel Lens Mocha Rengi | Doğal ve Çekici Bakışlar

Lausel Lens Mocha rengi, doğal ve çekici bakışlar elde etmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Bu renk, kahverengi, ela ve mavi gibi farklı göz renklerine sahip kişilere uyum sağlar. Lausel Lens Moc

lausellens renkleri, gözlük lensi renkleri, kontakt lens

Lausellens renkleri, gözlerinizi kişiselleştirmek ve kendinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Lausellens lensler, doğal göz renginizin tonunu zenginleştirmek veya tamamen değiştirmek için kullanıla

Comentários


bottom of page