top of page
Ara
  • LAUSEL LENS

Zümrüt yeşili renkli lens

Zümrüt yeşili lens,zümrüt yeşili


Zümrüt yeşili lens, renkli lenslerin içinde en çok talep edilen renklerden biridir. Değişik ve çarpıcı bakışlar için yeşil tonunda sevilen bir renktir.

Hareli zümrüt yeşili lens ve haresiz zümrüt yeşili lensler vardır. Doğal bakışlar ve doğal görünüm sergilemek isteyenler için hareli zümrüt yeşili idealdir.

Hareli zümrüt yeşili lens yapı olarak daha çizgili ve çerçeveli yapıya sahiptir.

Lensler kullanım zamanına göre 3 aylık,6 aylık veya 1 yıllık olarak değişiklik gösterir.

Lausel lens aylık ve yıllık olarak sizlere her renkte lens çeşitliliği sunmaktadır.


Lausel lens zümrüt yeşili,zümrüt yeşili lens,doğal yeşil lens


Birçok lens rengi mevcut olan lausel lenste yeşil ve tonları da çeşitlilik göstermektedir. Zümrüt yeşili ve zümrüt yeşili tonlarında olive, mint gibi lensler mevcuttur.

Kullanım süresi yıllık ve üç aylık arasında değişmektedir.

Hareli yeşil ve haresiz yeşil olarak yoğun bir şekilde talep gören bu lensler hemen hemen herkeste kendini çok iyi göstermiş,daha güzel görünüş sunmuştur.


Lens suyu ne işe yarar? Lens suyu ne kadar sürede değiştirilmeli? Neden lens suyu lens solüsyonu kullanmalıyız


En önemli organlarımızdan biri olan gözlerimizi her zaman korumalı ve ihmal etmemeliyiz. Göz kusurları için gözde oluşan hasar,rahatsızlık veya bozukluk için doktorunuz tarafından verilen gözlük kullanılmalı, şayet gözlük istenmezse mutlaka kontak lens kullanılmalıdır.

Kontak lensleri düzenli ve çok hijyenik şekilde koruyarak kullanmalıyız. Peki kontak lensi nasıl kullanmalıyız? Nasıl muhafaza ederiz?

Kontak lensi muhafaza etmek için lens suyu veya lens solüsyonu kullanılır. Hijyenik sudur. Lens solüsyonları lensimizin üzerindeki zararlı organizmalardan gözümüzü korumaya yardımcı olur.


Lenslerin taze ve yapısını kaybetmemeye yararlar. Eğer gözlerinizi çok yoracak bir işe ya da kuru gözlere sahipseniz lenslerinizi lens solüsyonuna koyduktan sonra gözleriniz için ferahlatıcı göz damlası ya da göz spreyi kullanabilirsiniz.


Lens suyu hijyenik ve lensi korumaya yönelik bir madde olduğu için sık sık değişmesi tercih edilir. Lens suyu kadar lensin kullanım süresi de önemlidir.

Süresi geçen lens kullanılmamalıdır. Göze zarar verebilir. Daha hassas ve dikkatli olunmalıdır.

28 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page